kontakt

 
 seria Forte
 seria Pro
 seria ProX
 seria ProX - głośniki
 seria ProZ
 seria RM
 seria Jr.
 seria Jr. - głośniki
 seria Glow
 seria Element
 akcesoria
 TESTY
 Dokumentacja

  dla prasy
  cennik
  zdjęcia do pobrania
 
NASZE PRODUKTY
seria RM
 


  

Wzmacniacze RM to kolejne rozwinięcie wizualno-brzmieniowej koncepcji zapoczątkowanej przez znaną i od lat bardzo cenioną za neutralne i przestrzenne brzmienie serię PRO. Nowa seria RM, w skład której wchodzą dwa wzmacniacze (2-kanałowy i 4-kanałowy) jest przede wszystkim skierowana do grupy bardziej doświadczonych i nieco więcej wymagających słuchaczy. We wnętrzu wizualnie odświeżonych obudów typu Rack kryją się wysokiej klasy komponenty i od lat sprawdzone rozwiązania, które najczęściej są rezerwowane dla urządzeń wyższej klasy. Tradycyjnie, jak we wszystkich wzmacniaczach µ-Dimension tak i tutaj zastosowano najwyższej jakości selekcjonowane kondensatory „ELNA Japan” a także dokładnie dobierane elementy półprzewodnikowe oraz rezystory o tolerancji 1%. Wszystko to w celu uzyskania jeszcze lepszej stabilności parametrów, dynamiki i neutralność brzmienia.

Wzmacniacze RM zyskały również na dodatkowym wyposażeniu, znacznie ułatwiającym obsługę, regulację i konfigurację całego systemu audio.

Oba modele wzmacniaczy standardowo posiadają zdalny przewodowy regulator wzmocnienia subwoofera, możliwość płynnej regulację fazy subwoofera, wejścia i wyjścia liniowe RCA, dodatkowe wejście typu „Mini Jack” dla dodatkowego źródła sygnału (np. I-Pod), wejście wysokonapięciowe Hi-Input oraz złącze dla opcjonalnego wyświetlacza (woltomierza). W celu łatwiejszej regulacji wszystkie obrotowe regulatory wykonano w technologii Push-Up (wyciskane) a szczeliny wokół nich dyskretnie podświetlono kolorem niebieskim lub czerwonym (możliwość zmiany koloru).

Na tylnej ściance zgromadzono wszystkie terminale: gniazda sygnałowe, izolowane złącza przewodów zasilających i głośnikowych, gniazda dla zdalnego regulatora wzmocnienia subwoofera oraz dla opcjonalnych urządzeń (np. multikontroler). Takie rozwiązanie w stosunku do klasycznych stwarza znacznie większe możliwości podczas montażu. Umożliwia bezproblemowe wykonanie oryginalnej i ergonomicznej zabudowy, pozostawiając jedynie dostęp do regulatorów i kanałów wentylacyjnych na przedniej ściance obudowy wzmacniaczy.

Każdy egzemplarz przed opuszczeniem fabryki jest uruchamiany i poddawany testowi kontroli jakości (100% Quality Control), co zostaje potwierdzone indywidualnym certyfikatem. Z racji swej niewygórowanej ceny w stosunku do jakości i możliwości, wzmacniacze RM są znakomitym łącznikiem pomiędzy średnią a wyższą klasą tego typu urządzeń. 


W skład serii RM wchodzą również trzy subwoofery średniej klasy (20cm, 25cm i 30cm) o bardzo płaskiej konstrukcji. Wszystkie posiadają bardzo sztywne celulozowo-kevlarowe membrany i solidne odlewane kosze. Charakteryzują się głębokim, dynamicznym i bardzo szybkim brzmieniem basu uzyskanym podczas pracy w obudowach o niewielkich objętościach.


RM V21  

wzmacniacz 2-kanałowy (2x150-225W)

Moc RMS:
2x150 W / 4Ω
2x225 W / 2Ω
1x450 W / 4Ω (mostek)

PRODUKT ARCHIWALNY

  więcej informacji

RM V41  

wzmacniacz 4-kanałowy (4x75-110W)

Moc RMS:
4x75 W / 4Ω
4x110 W / 2Ω
2x225 W / 4Ω (2 x mostek)

PRODUKT ARCHIWALNY

  więcej informacji

RM 406 SL  

głośnik niskotonowy - subwoofer/kickwoofer (165 mm)

Moc RMS: 100 W
Moc Max: 200 W
Skuteczność: 82 dB
Impedancja: 1 x 4 Ω
Głębokość montażu: 55 mm

PRODUKT ARCHIWALNY

  więcej informacji

RM 208 SL  

głośnik niskotonowy / subwoofer (210 mm)

Moc RMS: 150 W
Moc Max: 200 W
Skuteczność: 82 dB
Impedancja: 2 x 2 Ω
Głębokość montażu: 59 mm

PRODUKT ARCHIWALNY

  więcej informacji

RM 210 SL  

Głośnik niskotonowy - subwoofer (272 mm)

Moc RMS: 300 W
Moc Max: 450 W
Skuteczność: 87 dB
Impedancja: 2 x 2 Ω
Głębokość montażu: 73 mm

PRODUKT ARCHIWALNY

  więcej informacji

RM 212 SL  

głośnik niskotonowy / subwoofer (313 mm)

Moc RMS: 400 W
Moc Max: 600 W
Skuteczność: 88 dB
Impedancja: 2 x 2 Ω
Głębokość montażu: 86 mm

WYPRZEDAŻ:  649 zł
Cena detaliczna:  849 zł
  więcej informacji


 
start wstecz do góry
 
Odwiedź sklep car audio ESSA
ESSA Rzeszów / ul. Jana Robaka 7 / tel. (17) 857-58-30
 
Informacja o plikach cookies
strona główna